Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

İşletmeler İçin Güvenli Paket Teslimat Hizmeti

E-ticaret hacminin giderek artış gösterdiği bir çağdayız. Bundan dolayı işletmelerin birçoğu için paket teslimat hizmetinin önemi yadsınamaz bir gerçek. Her sektörün dijital dünyada varlığını tescilleme çabasında olduğu bugünlerde e-ticaret sitelerinde yerini alan işletmeler kazanıyor. Bunun için birçok internet sitesi oluşmakla birlikte kimi işletmeler kendi oluşumlarını kurmuş durumda. Buna ek olarak yemek ve market uygulamaları üzerinde gün içinde sipariş sayısı her geçen gün artıyor. Başka bir deyişle, online alışveriş sektörünün her sektör için önemi epey fazla.

 

Günümüzde e ticaret platformları arasında yiyecek içecek sektörü sektörde büyük paya sahip. Tüketici alışkanlıklarının devinim içinde olduğu bugünlerde işletmelerin sunduğu hizmetin kalitesi kadar hizmetin müşteriye doğru şekilde ulaşması da epey mühim. Bundan dolayı işletmeler için güvenli paket teslimat hizmeti müşteri memnuniyetini belirleyen önemli kriterlerden biri olmakta. Haliyle büyük küçük firmalar birbirleri arasında rekabet ettikleri bu sektörde, varlıklarını sürdürmek için sürekli gelişim göstermek zorunda. Bu da ancak etkili ve sorunsuz teslimat süreciyle başarıya ulaşacak bir durum. Yani, sizlerin verdiği hizmet kalitesi ne kadar iyi olursa olsun eğer sunduğunuz servisler müşteriyi memnun edecek hızda ve kalitede ulaşmıyorsa işletme hanesine eksi olarak geçer. Peki işletmelerde paket teslimatının önemi nedir? Teslimat hizmeti nasıl çalışır? İşletmenizin teslimatları için ne çeşit güvenlik önemleri alabilirsiniz?

Güvenli Paket Teslimat Hizmetinin Önemi

Paket teslimatında güvenli ve hızlı olarak ulaşım sağlamak müşteri memnuniyetini belirleyen ana unsurlardan biridir. Özellikle yemek teslimatı gibi rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerde rakiplerinize fark atmak için teslimat kalitesi son derece önem arz ediyor. Yiyecek içecek sektörünün dijital dünyada bir tıkla ulaşılabilir haline gelmesiyle beraber tüketici alışkanlıkları değişti. Zaten yıllardır hayatımızda var olan yemek sipariş siteleri ve sanal marketler bugün hayatımızın vazgeçilmez parçası olmuş durumda. Geçmişte yaşadığımız pandemi koşullarında insanların bu rahatlığa alışmasıyla birlikte hemen hemen herkes tüm işletmelerini online siparişler ile yapıyor. Durum böyle olunca restoranlar, kafeler, manavlar, kasaplar, kısacası yerel üreticilerin yerel halka sorunsuz ve hızlı teslimat sağlıyor olması müşterinin birincil beklentileri arasında.

 

İnsanlar neden online yemek siteleri ve sanal marketlere yöneliyor?

 

 • Kolay ulaşılabilir
 • Hızlı
 • Alternatifler fazla
 • Güvenilir olduklarına dair algı arttı

İnternet ticaretlerinin kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra özellikle yemek teslimatı gibi yaygın e-ticaret dallarında alternatiflerin sayısı artıyor. Bilhassa yerel işletmelerin, küçük esnafın market zincirlerinin her yere yayıldığı bugünlerde dijital dünyada varlıkları önem arz ediyor. Ancak internet alışverişleri sırasında müşterinin tekrar satın alım tutumları için teslimat sürecinin başarılı yönetimi gerekiyor. Aksi takdirde rekabetin iyice kızıştığı online ticaret sektöründe açıkları kapatmak için oldukça fazla alternatif var. Başka bir deyişle, müşterilere hızlı ve sorunsuz teslimat yapan firmalar bugünün ve geleceğin kazananları oluyor.

Güvenli Paket Teslimat Hizmeti Nasıl Çalışır?

Güvenli paket teslimat hizmetinin çalışma prensipleri aslında oldukça net. Ancak öncelikle durumu bugünün perspektifinden değerlendirmek gerekir. Evet, eskiden birçok restoran paket servis hizmeti veriyordu. Çoğunlukla her restoranda birkaç kurye oluyordu ve bunlar genelde yeterli oluyordu. Fakat günümüz koşulları kapıya yemek servisi veya diğer hızlı teslimat gerektiren sektörlerde bunu kaldırmıyor. Çünkü sektörde farklı alternatifler var. Müşterilerin bu alternatifleri bulması ve alternatifler arasında seçim yapması hiç zor olmuyor. Bunun için işletmelerin yapması gereken paket teslimatı konusunda işi BAS Delivery gibi profesyonellere bırakıp hizmet kalitesini arttırmaya yönelmek olacaktır.

BAS Paket Servis Güvenilir Teslimat Hizmetleri Nasıl Çalışıyor?

 • Öncelikle BAS Paket Servis web sitesi veya mobil uygulama üzerinden mağaza olarak katılma başvurusu yapıyorsunuz.
 • Başvurunuzun onay aşaması ardından BAS uygulamasına giriş yapın.
 • Dilerseniz doğrudan BAS mobil uygulaması üzerinde kaydolarak giriş yapabilir ve paket seçimi yapabilirsiniz.
 • Normal, gümüş ve altın olmak üzere 3 tane paket opsiyonu mevcut. Dilerseniz günlük paket teslimat desteği alarak hizmet kalitesini deneyebilirsiniz.
 • Aktif olan sürücü 5 dakika içinde size ulaşır ve siparişi teslim alır.
 • Son olarak sipariş sürecinde sürücünün konumunu GPS verilerine uygun şekilde takip edersiniz. Böylelikle güvenli teslimat süreci başarı ile tamamlanır.

 

BAS Paket Servis kuryeleri paketlerinizi en hızlı şekilde ve maksimum güvenlikli şekilde müşterilerinize iletir. Böylelikle internetten sipariş alma konusunda sizin için problem olan ana koşul ortadan kalkar ve güvenilir paket teslimat hizmetleriyle artan gelirlerinizin tadını çıkarırsınız.

Güvenli Paket Teslimatı İçin Güvenlik Önlemleri

Siparişin içeriği ne olursa olsun paket teslimatında maksimum güvenliği sağlamak oldukça önemlidir. Bunun için BAS Delivery güvenilir moto kuryeler ile işletmeler arasında köprü vazifesi görür. Tamamen BAS bünyesinde çalışan esnaf kurye seçenekleri sayesinde işletmeler paketlerini maksimum güvenlikle ulaştırır. Örneğin kapıya yemek servisi veren bir restoranınız olsun. Restoranınıza bağlı olan kuryelerin siparişlere yetişemediği bir günde müşterinin ilgisinin diğer restoranlara kaymaması oldukça önemlidir. Böyle durumlarda her an hazırda esnaf kurye bulmak için en iyi yol BAS mobil uygulamasıdır. Böylelikle restoranınız siparişleri sorunsuz biçimde müşteriye iletecektir. Üstelik sipariş süreci boyunca harita üzerinden kuryeyi takip ederek, siparişin durumunu anlık öğrenirsiniz.

BAS Esnaf Kurye Modeliyle Maksimum Güvenli Teslimat

 • 5 dakikada kurye hizmeti
 • Maksimum güvenlikli teslimat
 • Teslimat süresince haritadan takip imkanı
 • Müşteri bilgi desteği
 • İşletmeler için anlık bilgilendirme sistemi

BAS esnaf kurye modeli kapıya yemek servisi veya esnaflık hizmeti veren işletmelerin, iş yoğunluklarına göre anlık kurye talep edebilmelerini mümkün kılar. Böylelikle işletmeniz için gerekli olan sorunsuz teslimatı gerçekleştirirsiniz. En başından beri bahsettiğimiz üzere, bir işletmenin online ticaret sektöründe varlığını sürdürmesinde müşteri memnuniyeti oldukça etkilidir. Özellikle yerel işletmelerin siparişleri sorunsuz ve hızlı iletmesi rekabet ortamında öne çıkmalarını sağlar. Böylelikle müşterilerin en önemli beklentilerinden biri olan hızlı paket servisiyle firmaya karşı algılarda olumlu değişiklik olur. Böylelikle sürekli artan müşteri kitlesiyle işletmeler  BAS esnaf modelinin avantajlarını arakasına alır. Sonuç olarak kafe, restoran, manav, kasap, market veya diğer yerel işletmeler sürdürülebilir biçimde dijital alışveriş sektöründe varlığını sürdürür.

Güvenli Paket Teslimatının Avantajları

Güvenli paket teslimat avantaj bakımından ilk olarak müşterinin firmanıza karşı tutumlarını olumlu etkiler. Paket teslimatının sorunsuz ilerlemesi müşterinin beklentilerini karşılar. Böylelikle müşterilerin işletmelerden tekrar alışveriş davranışı pekiştirilmiş olur. Haliyle firmalar giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olur. Böylelikle hem müşterilere kaliteli hizmetler sorunsuz ulaşır hem de işletmeler rekabete rağmen kazanmaya devam eder.

 

BAS Paket Servis internet üzerinden işletmelerinize esnaf kurye desteği bulabileceğiniz bir oluşumdur. BAS olarak esnaf kuryeler ile işletmeleriniz arasında köprü görevi görüyoruz. Böylelikle yoğunluğa bağlı olarak motorlu kurye desteği alarak işletme siparişlerinizi maksimum güvenlikli olarak iletiyorsunuz. Sipariş süresinde BAS uygulaması üzerinden kurye takip ekranını takip edebiliyorsunuz. Sipariş teslimatında anlık bilgi sistemleri sayesinde SMS ve diğer bilgilendirme araçlarıyla siparişin durumu hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Bu sayede işletme siparişlerinizde güvenlik açığı konusunda hiçbir endişe kalmıyor. Paket teslimat için motorlu kuryeleri tek bir tıkla çağırarak, 5 dakikada sipariş teslimatı sağlamanız mümkün. Tek yapmanız gereken BAS mobil uygulamasını indirmek ve ihtiyacınıza yönelik uygun fiyatlı esnaf kurye paketlerinden birini seçmek.