Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Sıkça Sorulan Sorular

BAS Paket Servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki soru-cevaplarımızı inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmelerin Kurye Talep Süreci Nasıl İlerliyor?
Sunduğumuz hizmet kapsamında, doldurduğunuz talep formu ilgili departmanımıza anında ulaşır ve müşterilerimize özel plan ve paketler oluşturmak için çalışmalar başlatılır. En geç 3 gün içinde sizinle iletişime geçilerek hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme sağlanır.
Paket Teslimatına İhtiyaç Duyan Bir İşletmeye Sahibim. Ödeme Sistemi Benim Açımdan Nasıl İlerleyecek?
BAS Paket Servis mobil uygulaması, müşterilerimizin mevcut sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. Kullanılan cüzdan sistemi sayesinde, ödemeleri Iyzico üzerinden yönetmeniz mümkündür. İşlem yapabilmeniz için öncelikle cüzdanınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, BAS seçeneği ile gönderilen her sipariş ücreti, bakiyenizden otomatik olarak düşürülmektedir.
Kurye Olma Şartları Nelerdir?
BAS, iş modeli olarak esnaf kuryelerle çalışmaktadır. Eğer siz de bir esnaf kuryeyseniz, yalnızca talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
BAS Kurye Başvuru Süreci Nasıl İlerliyor?
Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız halinde, işlemleriniz en kısa sürede değerlendirilir ve talebinize uygun çözümler sunulur. Başvuru formunuzun ilgili departmana iletilmesi sonrasında, uzman ekibimiz size hızlı ve etkili bir şekilde geri dönüş yapacaktır.
BAS Kuryeleri İçin Hazırlanan Eğitimler Nelerdir?

BAS kuryeleri için profesyonel ekibimiz tarafından mesleki yeterlilik, ileri sürüş ve müşteri ilişkileri gibi konularda düzenli aralıklarla eğitimler planlanmaktadır. BAS şirketi olarak, kuryelerimizin ve tüm çalışanlarımızın mesleki donanımının ve gelişiminin hizmet kalitemizin yapı taşı olduğunun farkındayız.

Bas Paket Servis, Kurye Hizmetinde Kadın Kuryeleri de Tercih Ediyor Mu?

Kurye tercihimiz için tek şartımız esnaf kurye olunmasıdır. Onun dışında bir ayrım yapmamaktayız. Bünyemizde çalışan kadın kuryelerimiz de mevcut. Yeni kadın kuryelerle çalışmayı seve seve tercih ederiz.

Esnaf Kurye Modeli Nedir?

Günümüz koşulları esnaf kuryeler olarak geçen bağımsız motokuryelerden oluşan yeni bir iş tanımını ortaya çıkardı. Esnaf kurye, bir markaya bağlı olarak veya olmayarak, müşterinin talebi doğrultusunda teslimat sağlayan kurye modelidir.

BAS Paket Servis Hizmetini Kullanabilmek İçin İşletmelerin Sağlaması Gereken Koşulları Var Mı?

İşletmelerin minimum paket sayısı koşullarını, ürünlerine dair hijyen ve kalite gibi gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Minimum paket sayısı koşulu, işletmenin bulunduğu konum ve sektöre göre değerlendirilmektedir.

BAS Kuryesi Olmak İçin Daha Önce Kuryelik Yapmam Gerekir Mi?

BAS kuryesi olmak için tecrübe şartı aranmamaktadır. Kurye olmak isteyenlerin A2 ehliyetine sahip olmaları ve esnaf kurye olmaları bizim için yeterlidir.

Esnaf Kurye Koşulları Nelerdir?

Esnaf kurye olmak için şahıs işletmenizin olması gerekmektedir. Öncelikle fiziki ya da online olarak bunun için gerekli başvuruları yapmalısınız. Mali müşavir veya muhasebeciye ihtiyaç duymadan e-devlet üzerinden İnteraktif Vergi Dairesi’ne ( www.ivd.gib.gov.tr ) giriş yaparak bu işlemleri halledebilirsiniz. Başvuru sürecini tamamladıktan sonra sizler de esnaf kurye olabilir, bizimle çalışabilirsiniz.

Kuryeler Hak Edişlerini Nasıl Temin Etmektedir?

Esnaf kuryelerimiz kendi işletmeleri üzerinden fatura kesip bize iletirler. Faturalar bize ulaştıktan sonra taraflarına ödemeler haftalık olarak yapılır.

BAS Paket Servis’in, Kurye Çalışma Olanakları Nelerdir?

Biz kuryelerimize günde 10-12 saat çalışarak, bunun yanında bonus ve prim sistemimiz ile piyasadaki en cazip kazançları sağlama olanağı sunuyoruz. Kuryelerimizin can güvenliklerini önemsiyoruz. Tüm çalışma planlamasını bunun üzerine kuruyoruz.

BAS Kuryeleri için Ödül, Prim Gibi Haklar Mevcut Mu?

BAS kuryeleri günlük hak edişlerine ek olarak haftalık vardiya uyum primi, günlük paket bonusu gibi ek kazançlar sağlarlar. Ödemelerini almak için ay sonunu beklemelerine gerek kalmaz ve bu toplam hak edişleri haftalık olarak alırlar.

BAS Kuryeleri Günde Kaç Saat Çalışır?

Kuryelerimizin vardiyaları günde en fazla 12 saat olacak şekilde planlanmaktadır. Çalışma saatleri kuryenin konumlanacağı bölge ve dahil olacağı operasyona göre değişiklik gösterir.

Kurye Olmak İstiyorum!

Tüm Türkiye’de kendi motorun ile kendi işinin patronu ol.

Kurye İhtiyacım Var!

Tüm Türkiye’de Restaurant, Market zincirleri, E-ticaret siteleri için hemen teslimat.