Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Yemek Teslimatı İçin İşletmenize En Uygun Kurye Seçimi Nasıl Yapılır?

Yemek teslimatı için işletmenize en uygun kurye seçimi yapmak için ideal yol esnaf kurye modelidir. Esnaf kurye modeli, BAS Paket Servis bünyesinde çalışan bağımsız kuryelerdir. Günümüzde birçok yiyecek içecek firmasının tercih ettiği bu yöntem olası gecikmeleri önlemektedir. Son zamanlarda yemek siparişlerinde yoğun bir artış var. Eldeki verilerden yola çıkarak birçok firmanın tamamen internet üzerinden hizmet verecek şekilde dönüşüm yaşaması muhtemel. Bu koşulların yarattığı rekabet sonucu müşterilerin teslimat sürecinde aksaklık yaşaması durumda yönelebileceği pek çok alternatif var. Durum böyle olunca günümüzde giderek popülerleşen esnaf kuryeler, yemek siparişleri tesliminde en uygun model oluyor. Peki restoranınız için en doğru kurye seçimi nasıl olmalıdır? Kurye seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? Kurye işletmeleri ile çalışmak neden daha mantıklıdır?

Yemek Teslimatı İçin Kurye Seçimi Neden Önemlidir?

Yemek teslimi yapan kuryeler müşteri memnuniyetini etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Restoran olarak hizmetler ne kadar iyi olursa olsun, son noktayı kurye koyar. Kuryenin hızlı teslimatı, sipariş tesliminde nazik tavırları restoranların olumlu geribildirim almasında etkilidir. Bilhassa yemek siparişlerinde alternatiflerin katlanarak arttığı bugünlerde restoran işletmecilerinin tüm değişkenleri ele alması gerekir. Sipariş hazırlama, yemeğin tadı, sipariş pakedi ve kuryenin hızlı teslimatı gibi faktörlerin doğrudan müşteri memnuniyetini belirleme etkisi var.

Müşterilerin kuryelerden beklentisi nedir?

Yemek servisi yapan firmaların hizmetleri ne kadar kusursuz olursa olsun kuryenin koyacağı son nokta müşteri memnuniyetini etkiler. Durum böyle olunca restoran ve kafelerin online yemek siparişlerinde doğru kurye seçmesi oldukça önemlidir. Bu süreç boyunca müşterinin yemek siparişi yapacak kuryeden beklentileri şu şekildedir:

  • Hızlı teslimat
  • Eksiksiz gönderim
  • Güleryüz ve nezaket

Kurye Seçimi İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kurye seçim süresince doğrudan restoranlara bağlı çalışan kuryeler her bakımdan yetersiz kalmaktadır. Günümüz koşullarını göz önünde bulundurunca sadece bir veya birkaç kuryeyle çalışan restoranlarda sipariş yoğunluğu durumlarında aksaklık yaşanır. Böyle durumların önüne geçmenin en etkili yolu günümüzün giderek artan esnaf kurye modeli olmaktadır. Böylelikle kuryeler, hem hak ettiği kazançları elde eder hem de sadece sizlere hizmet verecekleri için en hızlı teslimatı sağlar. Yemek teslimatı yapacak kişinin sipariş sürecini doğru yönetmesi oldukça önemlidir. Bu süreçte müşterinin ilk beklentisi hızlı teslimat olacaktır. Özellikle anlık siparişlerde doğru kuryeyi bulmak restoranların teslimatı sağlayamamasına yol açar. Böyle durumlarda çoğu restoran geç sipariş yapar veya siparişi iptal etmek zorunda kalır. Bunun da doğrudan restoran zararlarına yol açması muhtemeldir.

 

Restoranlarınız için kurye seçiminde en etkili çözüm bağımsız kurye işletmeleri ile işbirliği yapmaktır. Bu sayede sipariş yoğunluğunuz ne durumda olursa olsun hazır kurye bulma fırsatı yakalarsınız. Sonuç olarak, teslimatınız en hızlı şekilde kurye işletmesi bünyesinde çalışan kişiler tarafından sağlanır. BAS Paket Servis, restoranlarınız için doğru kurye seçiminde en hızlı çözümleri bulacağınız bir uygulamadır. Böylelikle yemek teslimi sırasında aksaklık yaşamadan siparişleri müşterilerinize hızlı ve güvenilir şekilde iletirsiniz.

Kurye İşletmesi Seçerken Fiyat-Fayda Dengesi Nasıl Sağlanır?

Kurye işletmeleri günümüzde birçok firmanın teslimat için tercih ettiği yöntemdir. BAS Paket Servis başta olmak üzere birçok kurye işletmesi yemek servisi yapan işletmeler veya diğer işletmelere kurye desteği sağlar. Esnaf kurye olarak geçen bu modelde, kuryeler firmadan bağımsız çalışır. Özellikle BAS Delivery bünyesinde aktif olarak çalışan motorlu taşımacı sayısı epey fazladır. Başka bir deyişle, istediğiniz an motorlu kurye bulmanız kolaydır. Ancak firmaların kurye işletmeleri ile çalışırken fiyat fayda dengesini sağlamak için gerekli adımları atması gerekir. Peki kurye işletmesi seçerken fiyat-fayda dengesi nasıl sağlanır?

 

BAS Paket Servis fiyat-fayda dengenizi korumak için size özel paketler sunar. Uygun fiyatlı esnaf kurye paketleri ile işletmeleriniz için gerekli olduğu takdirde kurye çağırmanız mümkün olur. Günlük paket, haftalık veya aylık paket gibi tercihlerle iş yoğunluğunuza uygun model seçmeniz mümkündür. Bu sayede sadece yoğunluğunuza göre kurye seçmeniz mümkün olur. Örneğin yemek teslimatı için yoğun günlerinizde BAS Delivery üzerinden tek bir tuşla kurye çağırabilirsiniz. Sipariş yoğunluğunun az olduğu günlerde ise paket satın almama opsiyonuyla minimum fiyata maksimum fayda sağlamanız mümkün olur.

Kurye İşletmesi ile İşbirliği Nasıl Yapılır?

Kurye işletmeleri ile işbirliği yapmak çoğu işletme sahibi için zorlu süreç gibi görünebilir. Ancak BAS Paket Servis basmakalıp motorlu kurye anlayışını geride bırakarak kafe ve restoranlarınız için kurye desteği sağlamaktadır. Üstelik, BAS mobil uygulaması üzerinden tek bir tıkla kurye seçmeniz mümkündür. Teknolojik imkanların kolaylığı sayesinde mobil veya web sitesi üzerinden dilediğiniz gibi kurye desteği alırsınız. BAS kurye işletmesi ile işbirliği yapmak istiyorsanız web sitesi veya mobil uygulama üzerinden partnerlik anlaşması talebinde bulunabilirsiniz. BAS Paket Servis bünyesinde çalışan ekipler başvurunuzu hızlıca inceler ve sizlere geri dönüş yapar. Eğer yemek servisi yapan bir firmanız var ancak kurye bulmakta zorlanıyorsanız hemen BAS sitesi üzerinden partnerlik başvurusu yapın. Böylelikle en hızlı şekilde kurye desteği alarak sipariş teslimat sürecinin önündeki en büyük engeli kaldırın. 

Kurye İşletmesinin Teslimat Ağı ve Kapasitesi Nasıl Kontrol Edilir?

Kurye işletmelerinin teslimat ağı ve kapasitesi yemek teslimi için oldukça önemlidir. Bir kurye işletmesi ile anlaşma yapacak işletmecinin çalışacağı şirketle ilgili temel bilgileri edinmek istemesi oldukça doğal. Böyle bir durumda kurye işletmesinin tüm şeffaflığıyla teslimat ağı ve kurye kapasitesi hakkında bilgi vermesi gerekir. Böylelikle restoran sahiplerinin sipariş teslimat sürecinde hiçbir koşulda aksaklık yaşamaması sağlanır.

 

BAS Paket Servis mobil uygulaması üzerinden o an aktif olan kurye sayısı ve şirketin hizmet verdiği bölgeleri kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında teslimat ağı veya kurye kapasitesi gibi bilgilere BAS müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kurye İşletmesinin Teslimat Süresi ve Güvenilirliği Nasıl Değerlendirilir?

Kurye işletmesinin yemek teslimatı yapan kurye için ortalama teslimat süresi sunuyor olması gerekir. BAS Paket Servis mobil uygulamasından kurye talep ettiğinizde ekran üzerinde harita verileri üzerinden belirlenen ortalama teslimat süresi yer alır. Böylelikle siparişlerinize uygun kuryeleri seçmeniz mümkün olur. BAS uygulamasında tıpkı yemek sipariş uygulamaları gibi kurye değerlendirme seçenekleri mevcuttur. Böylelikle restoranlar kuryelerin hizmetini değerlendirerek BAS faaliyetlerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Kurye İşletmesinin Teknolojik Altyapısı Nasıl Kontrol Edilir?

Yemek teslimatı sürecinde kurye işletmesiyle çalışmak online yemek siparişlerinin müşteriye tesliminde restoranlara kolaylık sağlar. Ancak kurye işletmesinin her bakımdan yeterliliği süreci belirleyen ana etkenlerden biridir. Bir kurye işletmesinin çağın gerekliliklerine uygun olarak teknolojik altyapısının gelişmiş olması gerekir. BAS Paket Servis uygulaması hızlı teslimatın yanı sıra kurye takibi, anlık bilgi sistemi ve kurye değerlendirmesi gibi özellikleri barındırır. Böylelikle restoranlar siparişlerini adım adım takip etme imkanı yakalar.

 

BAS Paket Servis teknolojik altyapısının gelişmişliğini kontrol etmek için sizlere günlük deneme paketi imkanı sunar. Hemen işletmeniz için günlük paket alarak BAS Paket Servis kalitesini deneyebilir ve hızlı yemek teslimi yapan kuryelere anında ulaşabilirsiniz. Firmanın teknolojik altyapısı veya diğer konular hakkında farklı sorularınız olması halinde BAS web sitesi üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz.