Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Hakkımızda

Doğru Kurye Hizmeti İçin BAS!

İşletmenizin ürünlerini B2B sistemle müşterilerinize zamanında ve güvenle teslim ediyor, sizin kurye işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle sektörde liderliğe doğru ilerlerken, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve güvenilir iş ortağı olmayı hedefliyoruz. İstanbul’daki tüm ilçelerde geniş kurye ağımızla hizmet verirken, Türkiye genelinde de çeşitli sektörlere hizmet sunmayı planlıyoruz.

 

Bu amaçla, her geçen gün sistemsel altyapı çalışmalarımızı hızla ilerletiyoruz. Ekip olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyor ve hizmet yelpazemizi genişletmeye yönelik adımlar atıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, operasyon ağımızı daha da genişleterek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizi daha da ileri taşıyoruz.

iş verimliliği

İş Verimliliği

Paket servis hizmetimiz ile iş verimliliğinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz.

güvenli teslimat

Zamanında ve Güvenli

Paketlerinizi zamanında ve güvenle teslim ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti!

Maliyetten Tasarruf

Bas Paket Servis ile maliyetten ve zamandan tasarruf ederek kârlılığınızı artırın!

Neden BAS Paket Servis?

basdel hakkında

Bas Kuryeleri Türkiye’nin Her Yerinde Hizmetinizde!

BAS, Türkiye’nin çeşitli illerinde 250’den fazla işletmeye 500’in üzerinde kuryeleriyle her ay binlerce paket teslimatı sağlamaktadır.

Güvenli 0
Kaliteli 0
Ekonomik 0

Takipte Kalın!

@baspaketservis instagram hesabımızı takip ederek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.