Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Moto Kurye Hizmetinde Teknolojinin Payı

Geçmişten günümüze taşınan paket servis hizmeti bugün teknoloji desteğiyle işletmeler arası rekabeti arttırdı. Eskiden sadece telefonla sipariş alan restoranlar bugün online yemek uygulamaları sayesinde müşterilerden gün içinde sipariş alıyor. Bu kolaylık tüketici alışkanlıklarını etkilerken, işletmelerin sipariş sayısını arttıran etkenler arasında. Haliyle birçok işletme için moto kurye sayısı yetersiz kalmaktadır. Ancak müşterilerin değişen alışkanlıkları arasında alternatiflerin artışıyla birlikte eklenen kolay tercih değiştirme durumu da mevcut. Durum böyle olunca sorunsuz teslimat hizmetleri konusunda yetersiz kalan firmaların esnaf kuryelere karşı ihtiyacı arttı. BAS Delivery firmalar için günlük, haftalık ve aylık paketlerle restoranlara motorlu taşımacı desteği sunuyor. Böylelikle işletmelerin diledikleri an mobil uygulama üzerinden motorlu kuryeleri 5 dakikada çağırması mümkün oluyor.

Teknolojinin Moto Kurye Hizmetine Etkisi Nedir?

Dijitalleşmeyle birlikte her sektörün internet ortamında hizmet vermesi mümkün oldu. Örneğin eskiden telefonla paket servis gibi hizmetler restoranlar arasında yaygındı. Ancak günümüzde bu durum tüketicilerin tek bir tıkla yemek siparişi vermelerini mümkün kıldı. Sonuç olarak teknolojiyle birlikte işletmelerin moto kurye destek ihtiyacı arttı. Durum böyle olunca işletmelere bağlı olarak çalışan kuryeler yetersiz kalmaya başladı. Bu durumun yarattığı olumsuz etki, özellikle rekabetin yoğun olduğu online sipariş sektöründe firmaların siparişlerinde ortaya çıkıyor. Başka bir deyişle, müşterilerine sorunsuz paket teslimatı yapamayan firmaların müşteri kaybı yaşaması kaçınılmazdır. Bunun için hizmetleri en doğru şekilde ulaştırmak için BAS Delivery firmasından esnaf kuryelerle profesyonel ve hızlı teslimat yapmak gerekir.

Kurye siparişi götürürken birçok teslimatla meşgul olmamalıdır. Özellikle ters rotalara sipariş götürecek kuryelerin hız konusunda verimi yeterli olmaz. Ancak günümüzde birçok restoranın motorlu taşımacı sayısı müşteri istekleri karşısında yetersiz kalmaktadır. Üstelik kimi zaman beklenmedik iade ve değişimler bu sürecin olumsuz ilerlemesinde etkilidir. Böyle durumların önüne geçmek için sipariş teslimat aşamasında sadece bu işle ilgilenen kişiler gerekir. Esnaf kuryeler olarak geçen bu kişiler günümüzde oldukça revaçta olan bir iş koludur. Bu kişiler, firmadan bağımsız sipariş teslimatı yaparak işletmenin iş yoğunluğunu azaltırken aynı zamanda müşteri memnuniyetinde ana etken olan hızlı teslimat isteğini karşılar.

BAS Paket Servis ile Moto Kuryeler Tek Bir Tuşla Kapınızda!

BAS Paket Servis, işletmeleriniz için dilediğiniz an moto kurye desteği almanızı mümkün kılan bir oluşumdur. İşletmeniz için motorlu taşımacı talep ederek siparişleri en hızlı şekilde müşterilerinize iletebilirsiniz. Üstelik süreç boyunca siparişin durumunu aktif olarak takip edecek, sipariş tesliminde anlık bilgi alacaksınız. İşletmeniz için akılcı çözüm üreten BAS Paket Servis sayesinde artan rekabette galip çıkmak için hemen günlük, haftalık, aylık paketler alabilirsiniz. Bunun sonucunda müşterileriniz hızlı teslimat hizmetinden memnun kalacak ve tekrar tekrar siparişler verecektir. Taşımacı derdi ortadan kalkacağı için azalan iş yoğunluğunuz ve artan müşteri kitlenizle birlikte kazanmaya başlayacaksınız.

  • BAS mobil uygulaması ile uygun fiyata esnaf kuryelerle iletişime geçin
  • 5 dakikada kurye siparişi teslim alır
  • Sipariş süresince anlık takip imkanı
  • Teslimat sonrası bilgilendirme
  • Tüm teslimatlar için kurye desteği
  • Siparişler katlanarak artar

GPS ve Harita Uygulamalarıyla Moto Kurye Hizmetinin İyileştirilmesi

BAS Paket Servis, GPS ve harita uygulamalarıyla motor kurye hizmetinin iyileştirilmesi için önemli adımlar atmıştır. Firma bünyesinde çalışan mühendis ve işletmeci kadrosu sizlerin beklentilerini karşılayan hizmetler geliştirmiştir. Bunlardan biri olan sipariş takibi adımı kuryenin durumunu takip etmenizi mümkün kılar. Böylelikle sipariş sürecini anlık gözlemleme imkanınız olur. Müşteriler size ulaştığında kurye nerede kaldı derdine son vererek, kendinize güvenli biçimde kuryenin en yakın sürede geleceği bilgisini verirsiniz. Sonuç olarak hem müşteriye hızlı teslimat sağlanır hem de aksaklık durumlarına karşı GPS üzerinden takip hizmeti alırsınız. BAS ile birlikte işletmeleriniz için motorlu taşımacı ihtiyacı ortadan kalkarken dilediğiniz an kurye desteği almanız mümkün olur.

Online Platformların Moto Kurye Hizmeti İçin Kullanımı

Esnaf kurye sisteminin yaygınlaşmasıyla birlikte büyük küçük fark etmeksizin çoğu işletme motor kurye konusunda esnaf kuryelerle çalışıyor. Ancak günümüzde esnaf kuryeler için yeterli hizmeti sağlayan firma sayısı oldukça az. Özellikle İstanbul içi teslimatlarda sipariş yoğunluğu kimi zaman birden fazla firmaya ihtiyacı ortaya çıkarmış durumda. BAS teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak işletmeler ve esnaf kuryeleri bir araya getiren bir oluşumdur. BAS mobil uygulaması üzerinden motorlu taşımacı talebi göndererek tek bir tuşla aktif kuryelere ulaşırsınız. Böylelikle siparişlerinizi iletecek kuryeler 5 dakika içerisinde siparişi teslim alır. Ardından siparişin teslimat sürecini en hızlı şekilde tamamlar.

Günümüzde büyük firmaların tercihi olan esnaf kurye modeli sayesinde işletmenizin ihtiyacı olan taşımacılara anlık ulaşma imkanı yakalarsınız. Teslimat aşamasında BAS kurye takibi sayesinde taşımacının anlık durumunu takip edersiniz. Online platformların moto kurye hizmeti için kullanımı firmanıza her yönden olumlu katkı sağlar. Nihai olarak, müşterilerinize hızlı paket teslimatı gerçekleşir.

Elektronik İmza ve Teslimat Onayı Sistemleri ile Verimlilik Artışı

Günümüzde kargo gönderimi sayısındaki artışla birlikte motor kurye talebi arttı. Ancak kimi zaman, özellikle önemli kargolar için, müşterinin teyidi gerekiyor. Zira elektronik imza, ıslak imza, kimlik onayı olmadığı durumlarda siparişin yanlış kişiye teslimi gibi aksaklıklar meydana geliyor. Bundan dolayı işletmelerin sipariş teslimatında imza ve teslimat onayına önem veren kurye arayışı oldukça fazladır. BAS Paket Servis kurye hizmetlerinde teslimat onay sistemleri kullanarak siparişleri sorunsuz olarak teslim eder. Böylelikle olası aksaklıkların önüne geçerek kargo güvenliğini sağlamış olursunuz. Bunun da elbette ki verimlilik artışında etkisi olumlu yönde olacaktır.

Kargo güvenliği için talebinize yönelik olarak moto kurye hizmeti veren kişiler teknolojik yöntemlerle veya doğrudan kimlik talebiyle teslimatı onaylar. Bu durumda siparişlerinizin teslimatı konusunda yanlış kişiye teslim edilme durumunun önüne geçmiş olursunuz. BAS Delivery işletmelerinize ait teslimatları elektronik imza veya yeni nesil geliştirilmiş teslimat onayı yazılımlarıyla sağlar.

Araç Takip ve Güvenlik Sistemleri ile Müşteri Memnuniyeti ve Güvenliği

Kurye teslimat sağlarken yaşanacak en ufak bir aksaklığın firmanız için olumsuz geridönüşü olması muhtemeldir. Teslimat gecikmesi, paket teslimat sürecinde yaşanan aksaklıkların başında gelir. Böyle durumlara genel olarak motorlu taşımacı sayısının yetersiz olması ve kuryelerin iş yoğunluğu sebep olur. Ancak BAS Paket Servis bünyesinde her an ihtiyacınıza yönelik kuryeler sadece sizlere hizmet eder. Böylelikle en hızlı teslim gerçekleşir. BAS Paket Servis araç takip sistemi sayesinde kuryenin durumunu anlık olarak takip edersiniz. Bu sayede kuryenin durumunu dilediğiniz her an ekranda saniye saniye izleme fırsatınız olur.

 

Moto kurye teslimat süresince müşteri memnuniyeti ve müşterinin güvenliğini sağlamak oldukça önemlidir. Bu süreçte kuryelerle müşteri bilgileri paylaşılmamakta olup müşterinin güvenliği sağlanır. Böylelikle firmanız için kuryeden kaynaklacak olası sorunların önüne geçersiniz. BAS Paket Servis, siparişlerin teslimatını anlık olarak izleme fırsatı sunar. Hızlı paket teslimatı hizmetiyle müşteri memnuniyetini sağlarsınız. En önemlisi teslimat süreci boyunca müşterilerinizin güvenliğini tehlikeye atacak bilgi paylaşımı olmaz. Sonuç olarak firmanız hanesine her anlamda artı olacak teslimat süreci başarıyla tamamlanır. Süreç sonunda artan müşteri memnuniyetiyle birlikte yeniden sipariş alma olasılığınız katlanarak artar.