Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Nasıl Çalışıyoruz?

siparis-yonetimi-1300x1300

Sipariş Yönetimi

BAS Paket Servis olarak, teknolojinin gücünü müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Mobil uygulamamız sayesinde, işletmelerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Uygulamamız, entegre edilmiş işletme uygulamalarınızla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurarak, siparişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

 

Ayrıca, uygulamamızda yer alan canlı takip özelliği sayesinde, siparişlerinizin tam olarak nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede, müşterilerinizin siparişlerinin teslimat sürecini daha da hızlandırarak, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Müşterilerimizin siparişlerini en kaliteli ve güvenilir şekilde teslim etmek için en son teknolojileri kullanıyoruz. Teslim alınan paket, kuryelerimiz tarafından, sistem üzerinden mobil uygulamalarına entegre edilen konuma en yakın rota takip edilerek müşterinize en kısa sürede ulaştırılır.

 

Mobil uygulamamız sayesinde, müşterilerimiz siparişlerinin tam olarak nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirler. Ayrıca, kuryemizin konumunu takip ederek, müşterilerimiz siparişlerinin hangi aşamada olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini önceden öğrenebilirler.

Ödeme

BAS Paket Servis olarak, işletmelerin gönderilerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde teslimatını gerçekleştirirken, ödeme işlemlerinin de müşterileriniz için sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Nakit ödemelerde, BAS kuryesi paket teslimatı sırasında ödemeyi alarak sizin işletmeniz için güvenli bir şekilde saklar.

 

Kredi kartı ödemelerinde ise, kuryemiz işletmenizin POS cihazını kullanarak müşteriden ödeme alır ve işlem detaylarını müşterinizle paylaşır. Bu sayede, işletmenizin finansal takibini ve ödeme işlemlerini daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Raporlama

Sizin için sunduğumuz raporlama ve analiz araçları sayesinde, işletmenizin performansını daha yakından takip edebilirsiniz. Tüm siparişleriniz için raporlar ekranını kullanarak, dilediğiniz zaman diliminde sipariş detaylarınızı görebilir ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için gerekli kararları alabilirsiniz.

 

Kolay arayüze sahip uygulamamızda yer alan dönemsel işlem raporları, maliyet döngünüzü pratik bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Bu raporlar, işletmenizin bütçe planlamasını yapmanıza ve maliyetlerinizi daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

 

İşletmenizin bölgesel performansını izlemeniz de mümkün. Bu raporlar, işletmenizin faaliyet gösterdiği bölgelerdeki müşteri hareketliliği, ürün talepleri ve diğer önemli faktörler hakkında size değerli bilgiler sunar. Bu sayede, işletmenizin büyüme stratejilerini belirleyebilir ve hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

İşletmenizin performansını anlık olarak takip edebileceğiniz raporlama ve analiz araçlarımız sayesinde, işletmenizi daha verimli hale getirebilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Kurye Olmak İstiyorum!

Tüm Türkiye’de kendi motorun ile kendi işinin patronu ol.

Kurye İhtiyacım Var!

Tüm Türkiye’de Restaurant, Market zincirleri, E-ticaret siteleri için hemen teslimat.