Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Bizimle Çalışmaya Hazır Mısın?

En kazançlı ve en konforlu kurye firması BAS ile çalışmaya hazır mısın? BAS’ın konforlu ve kazançlı çalışma sistemine şimdi katıl!

Neden BAS Kuryesi Olmalısın?

Önceliğimiz, can güvenliğiniz.

 

BAS, tüm ekibi ile büyük bir aile gibidir. Sizlerin güvenliği ve mutlu çalışması her şeyden önce gelir.

 

Kazanç sağlamanız ve refah memnuniyetiniz bizim için önemlidir. BAS, konforlu çalışarak en çok kazanç sağlayacağınız firma olmayı garanti eder. Teslimat başı kazanç sistemi kullanır ve ödemelerinizi haftalık olarak gerçekleştirir.

 

Güvenliğiniz ve iyi hizmet verebilmeniz için gerekli tüm ekipmanlar tarafımızca sağlanır.

Koruyucu ekipman kullanmanız ve sağlıklı bir şekilde servis sürecini tamamlamanız bizim için önceliktir. Marka güvenilirliğimiz ile sizlere güven vermeyi garanti ederiz.

 

BAS ile teslimat başına ücretlendirme politikası sayesinde sektördeki en iyi kazançları sağlarsınız. Haftalık ödenen günlük bonus ödülleri ile ekstra kazanç sağlarsınız. Performansa bağlı olarak haftalık uyum ödülü kazanırsınız. Ödemeleriniz haftalık olarak düzenli bir şekilde yapılır. Ay sonunu beklemenize gerek kalmaz. Uyum saatine uyulduğu sürece BAS, yakıt desteği sağlar.

 

BAS olarak sizin fiziksel ve ruhsal olarak konfor alanında hissederek çalışmanızı önemseriz. Tüm çalışma planlarınız, uzman operasyon ekibimiz tarafından buna göre planlanır.

 

Gerek sahada bulunan işinde uzman saha sorumlularımız, gerek tüm operasyon süreçlerini yöneten ofis ekibimiz, sizlerin işletmeler ve müşterilerle hiçbir sorun veya aksaklık yaşamadan süreci tamamlamanız için özveri ile çalışır.

Biz Kimiz?

B2B çalışma sistemi ile işletmenizden ürünlerinizi alıp müşterilerinize teslimatını sağlıyoruz. Müşterimiz olan işletmeler kendi işleri ile meşgul olurken, onları kurye operasyonu oluşturma ve yönetme yükümlülüğünden kurtarmayı amaçlıyoruz.

 

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli ve özverili bir şekilde hizmet verdiğimiz bu sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Geniş kurye operasyon ağımız ile İstanbul’un bütün ilçelerinde aktif bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerinde restoran, kafe, market, eczane, mağaza, e-ticaret sistemlerinde hizmet sunmayı planlıyoruz. Bunun için her geçen gün sistemsel altyapı çalışmalarımızı hızla ilerletiyoruz.

BAS, esnaf kurye modeli ile çalışmaktadır. Siz de esnaf kurye iseniz formu doldurmanız yeterlidir.

 

Öncelikle aşağıdaki kurye başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunuz ilgili departmana iletilir ve yaşadığınız bölgeye göre planlama yapılarak sizinle formda yazdığınız bilgiler üzerinden iletişime geçilir.

Kurye Olmak İstiyorum