Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Zamandan ve Maliyetten
Tasarruf Edin

Ürünlerinizi zamanında teslim etmek için uygun ve güvenilir bir kurye hizmeti bulmakta zorlanıyor musunuz? Teslimat maliyetlerinizden şimdi %35 tasarruf etmeye başlayın!

AppStore

Biz Kimiz?

B2B sistemimizle, işletmenizin ürünlerini alıp müşterilere teslim ediyor, kurye operasyonu yükünüzü hafifletiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla sektör liderliği hedefimize doğru ilerliyoruz.

 

İstanbul’daki geniş kurye ağımızla aktifiz ve Türkiye genelindeki çeşitli sektörlere hizmet sunmayı planlıyoruz. Yaptıklarımız, gelecekteki hedeflerimizin güvencesidir ve profesyonel ekibimizle sektörde izimizi sürdürüyoruz.

Neden BAS?

Uzman ekibimizle zorlu taşımacılık ve zamanında teslimatları sorunsuz gerçekleştirdik. Kısa sürede güven kazanarak güçlü referans ağı ve geniş müşteri portföyümüzle sektörde liderliğe ilerledik.

 

Kullandığımız ekipmanlar ve ısı yalıtımlı çantalarımızla ürün kalitesini koruyor, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

 

Tek tip ve prezentabl kıyafetli kuryelerimizle hizmet veriyoruz.

Güvenli

Deneyimli saha ekibimiz, profesyonel yöneticiler tarafından idare edilirken son teknoloji uygulamaları ile güvenli ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak, taşıma sürecinde olası sorunlarda paket ücretini karşılayarak güven kazanıyor ve kaliteli hizmetimizi sürdürüyoruz.

 

Özellikle gıda sektöründe, ürünlerin tazelik ve lezzetini koruyarak teslimatını sağlamak adına ısı yalıtımlı çantalar kullanıyoruz. Bu şekilde, ürünlerin kalitesini muhafaza ederek en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli

Kullanıcı dostu uygulamamız, kolaylıkla sipariş verebilmeniz için tasarlanmıştır. Sahadaki deneyimli kurye ekibimiz, teknolojik altyapımızın da desteğiyle, paketlerinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde teslim etmektedir. Kuryelerimiz, hızlı ve güvenli bir teslimat için en uygun güzergahları belirler ve paketlerinizi özenle koruma altına alır. Siz sadece siparişinizi oluşturun, teslimatı bize bırakın.

 

Her zaman ulaşılabilir olmak için 7/24 çalışan iletişim ağımız, çağrılarınızı anında karşılar ve sorunlarınızın çözümü için hızlı aksiyon alır. Deneyimli ekiplerimiz, teknolojik altyapımızın sürekli yenilenmesiyle birlikte, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışır.

Ekonomik

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve rekabetçi fiyatlandırma politikamızla hizmet sunuyor, yüksek kurye ücretlerine son veriyoruz. Paket başı ücret sistemi ile müşterilerimize öngörülebilir maliyet yapısı sunarak işlerini verimli yürütmelerini sağlıyoruz.

 

Firmamız, müşterilerimizin kurye, ekipman ve operasyon giderlerini hafifletirken, onların zaman ve kaynaklarını daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyor. Alt yapımız ve uzman ekibimizle, müşteri kaybetme riskini minimize ederek, işletmelerin gelirlerini korumayı hedefliyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Mobil uygulamamız ile entegre edilmiş işletme uygulamalarınızla bağlantı kuruyoruz. Böylelikle siparişinizi anında hem BAS operasyon ekibine hem BAS kuryelerine iletiyoruz. Hızlı bilgi akışı sayesinde siparişinizi mümkün olan en kısa sürede işletmenizden teslim alıyoruz.

BAS kuryeleri tarafından işletmenizden alınan paket müşteriniz için yola çıkarken, sistem üzerinden mobil uygulamalarına entegre edilen konuma en yakın güzergahtan siparişi son alıcıya ulaştırıyor. Mobil uygulama üzerinden kuryemizin konum takibini yaparak bilgi akışını sağlayabiliyorsunuz.

BAS kuryesi paketinizi alacağı zaman nakit işlemlerde paket ödemelerini nakit olarak yapar. Kredi kartı ödemelerinde ise işletmenizin POS cihazı ile müşteriden ödemesini alır ve sonrasında fişi işletmenize teslim eder.

Tüm siparişleriniz için raporlar ekranını kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman diliminde tüm sipariş detaylarınızı görebilir, işletmenizi daha verimli kılmak için kararlar alabilirsiniz.

Kolay ara yüzlü uygulamamız ile dönemsel işlem raporları alarak maliyet döngünüzü pratik bir şekilde kontrol edebilme imkânı sunuyoruz.

 

Bölgesel yoğunluk analizlerini anlık bir şekilde görebileceğiniz raporlara erişebilmenize sağlıyoruz.

Kurye Talep Süreci Nasıl İlerliyor?

Doldurduğunuz talep formu ilgili departmanımıza ulaştığı andan itibaren sizin için özel plan ve paketler üzerinde çalışılır ve ardından en fazla 3 gün içinde sizinle iletişime geçilir.

Kurye İhtiyacım Var